Elgin

Саміт Зелений медичний центр
431 Вулиця Са
міт
Елгін, IL 60120-
3861

Тел: (847) 2898822
Факс: (847) 2

89-0815Illinois Pain Institute пропонує широкий спектр процедур і є провідною практикою лікування болю в цьому районі. Наш Елгін, il офіс спеціалізується на точних діагнозів і лікування численних хронічних станів, таких як головні болі, поперековий стеноз хребта, артрит, і хронічні болі в шиї і спині. Ми орієнтуємося на ідентифікацію і лікування основної причини вашого болю, що дозволить вам отримати найвищий рівень функціональності, якість життя і благополуччя.

Елгін, Іллінойс Pain Institute має нагородами лікарів і співробітників терапії, місія яких полягає в надасть ефективні, інноваційні рішення з управління болем для людей з хронічним болем. Наші цілі – зменшити вашу залежність від ліків, усунути хронічний біль і повернути вас до самостійного способу життя. Ми обіцяємо надавати найбільш технологічно передові терапевтичні послуги, які наразі доступні. Наші малоінвазивні діагностичні та терапевтичні послуги надаються в дбайливому, сприятливому середовищі, що сприяє вашому самовдовозу та загальному одужанню, щоб ви могли повернутися до звичайної діяльності та звичайного повсякденного життя.

Фахівці з управління болем в Елгіні навчаються і спеціалізуються на інтервенційних медицинах болю. У нас найнижчий рівень рефералів хірургії в цій області. Команду з управління болем Елгіна очолює Джон В. Прунгскіс M FIPP і Terri Dallas-Prunskis MD, і обидва лікарі мають доведений послужний список успіху. Ці фахівці працюють, щоб знайти основний корінь вашої хронічної проблеми болю.

За даними Національного інституту охорони здоров'я, близько 20% дорослих у США повідомляють про фізичний дискомфорт, який порушує їхній сон. Якщо вам потрібна допомога при болю в шиї, болю в спині, болю в кінцівках, головних болях або інших хворобливих станах, будь ласка, зателефонуйте нам сьогодні!