Хантлі

10350 Галігус Роуд, Люкс 210
Хантлі, IL 60142

Тел: (847) 852-2000
Факс: (847) 289-08

15Підсюжний біль впливає на всіх по-різному, і коли біль йде нероздільований, він забирає здатність жити продуктивним, значущим життям. Офіс Іллінойса Pain's Huntley укомплектований добрими, уважними медичними працівниками, які розуміють, що лікування основного стану необхідне для поліпшення якості життя.

У центрі Huntley Illinois Pain ми маємо інноваційний, всесвітньо відомий
поєднання різноманітності, досвіду, досвіду та навичок у нашій клінічній команді. Ми зосереджуємося на діагностиці та лікуванні хронічного болю, пропонуємо індивідуалізовані варіанти терапії, такі як флюороскопія з гідом малоінвазивні процедури, тренування з релаксації та подолання навичок, альтернативні заходи. Наші послуги надаються спільно медичною командою спеціально навчених постачальників.

Ми бачимо різні умови тут, в нашій клініці Хантлі, від болю в спині до складного регіонального больового синдрому (КПП). Біль кожного пацієнта є унікальним, тому лікування має відображати медичну ситуацію цієї людини, особливі обставини, уподобання та цінності. У нас немає стандартного способу лікування пацієнтів; скоріше, ми налаштували програму лікування болю пацієнта, щоб вони отримували терапію, яку їм потрібно для поліпшення функції, діапазону руху та рухливості.

Наша місія зосереджена на освіті та лікуванні, яке забезпечується лікарями, які є кращими і найяскравішими в управлінні болем. Наші лікарі – випускники медичних навчальних закладів, які закінчили спеціальність підготовки з медицини болю.