3-зе

Лібертівілл Іллінойс Біль Інститут
755 S Мілуокі пр-т, Ste
175
Лібертівілль, Іллінойс
60048

Тел: (847) 984-2500
Факс: (847)

984-2503У центрі Лібертівілля Інституту болю іллінойсу ми прагнемо допомогти пацієнтам досягти знеболення. Після операції або травми, це нормально мати певний тип дискомфорту. Коли дискомфорт стає щоденною стійкою проблемою, то це вважається хронічним болем. Біль часто називають п'ятою життєво важливою ознакою організму. Ваш організм спосіб реагування на стрес, хвороби або травми є біль. Завдяки нашим інноваційним методам лікування, більшість болю може бути добре контрольованим.

Ми лікуємо багато хронічних больові станів у нашій клініці Libertyville. Ці стани включають біль, пов'язаний з раком, синдром грані хребта, синдром після ламінектомії, травми, пов'язані з роботою, і дегенеративне захворювання диска. Пацієнтам рекомендується ставити запитання, мати внесок у варіанти лікування та отримувати консультації щодо хронічного болю. Дослідження показали, що полегшення хронічного болю сприяє благополуччя пацієнта, щоб він або вона могли поліпшити якість життя.
Наш офіс Libertyville Інституту болю в Іллінойсі має багато лікарів, навчених стипендіями, які мають сертифікацію та підготовку в медицині інтервенційного болю.

Наші лікарі на чолі з Джоном В. Prunskis MD і Террі Даллас-Prunskis MD, і вони присвячені усуненню або зменшенню вживання наркотиків в хронічних больних умовах. Ми прагнемо виявити і виправити основну проблему болю, яка відновлює вас до найвищого рівня досяжної функції. Зателефонуйте нашому офісу сьогодні, щоб ви могли зрозуміти, чому ми розглядаємо в авангарді лікування болю!