Ітаска (Етаска)

650 Східний Девон Авеню
Люкс 1
52
Ітаска, Іллінойс 601
43

Тел: (847) 289-8822
Факс: (630) 250-

4933Welcome в офіс Ітаска Інституту болю штату Іллінойс. Типи проблем, які ми часто діагностують і лікуємо, включають постійний, складний біль від медичних станів, таких як ревматоїдний артрит, фіброміалгія, тазовий біль і хронічні головні болі. Хребет є складною структурою кісток неправильної форми, а також складається з суглобів, зв'язок, м'язів і нервів. Захворювання хребта є основною причиною хронічного болю, і це може вплинути на рух і функціональність. За даними Американської медичної асоціації, хронічний біль у спині вражає близько 10% від загальної популяції.

Наша місія зосереджена на лікуванні хронічного болю, і наш центр болю Ітаска Іллінойс укомплектований лікарями, які закінчили найвищі школи. Щоб краще обслуговувати вас і лікувати ваш хронічний стан, наш персонал медицини болю включає медсестер, радників і лікарів, які мають спеціальність підготовки та сертифікації в області лікування болю.

Ваша команда лікування прагне дістатися до кореня вашої проблеми і розробляє план, щоб повернути вас до нормальної повсякденної діяльності. Ми лікуємо хронічний біль за допомогою інтервенційних заходів, який включає в себе пропонуючи несурдні варіанти, такі як епідуральні стероїдні ін'єкції, стимуляція спинного мозку, і нервові блоки. На додаток до медикаментозної терапії, ми зосереджуємося на фізичній терапії та альтернативних заходах для зменшення інвалідності, полегшення болю та поліпшення функції.