Фантомний біль

Фантомний біль

Ампутація за участю верхньої або нижньої кінцівки є подією, що змінює життя. Найбільш поширені ампутації пов'язані з захворюванням периферичних судин, найчастіше викликаних цукровим діабетом. Травматичні ампутації частіше зустрічаються у дорослої молоді.

Фантомне відчуття іноді поширене після операції і, як правило, мало наслідків, але постійний фантомний біль може бути відключенням, викликаючи труднощі з післяопераційним доглядом за ранами і можливим приміркою і використанням протеза.

Фантомне лікування болю в кінцівках

Серія периферичних і, можливо, симпатичних нервових блоків, а також ліки можуть полегшити біль, що дозволяє пацієнту переносити фізичну терапію для ряду рухів і десенсибілізації вправи для відновлення їх функціональних здібностей і якості життя. Стимуляція спинного мозку також може бути ефективною в забезпеченні полегшення.

Наші відзначені нагородами методи лікування болю розроблені навколо унікальних проблем кожного пацієнта, і наша команда лікарів кваліфіковані в точному визначенні основних причин і представляючи економічно ефективне, нестандартне рішення для фантомного болю в кінцівках. Ми з нетерпінням чекаємо на обслуговування Вас!