Тазовий біль

Тазовий біль

Точна діагностика тазового болю

Перед встановленням діагнозу хронічного тазового болю необхідно вирішити інші лікуюче викликається за допомогою лікаря первинної ланки, уролога та/або гінеколога. Спочатку необхідно вирішити такі стани, як розлади шлунково-кишкового тракту, процеси сечового міхура, ниркові коліки, ендометріоз або процеси яєчників. Якщо ваш гінеколог або уролог скаже вам, що їм нема чого далі пропонувати, Іллінойський інститут болю може допомогти.

Больові стани, які можуть нагадувати хронічний біль у тазовій стінці, включають міофасціальний біль у черевній стінці, неврит периферичних нервів генітофеморального нерва, іліоінуїнальний нерв, іліогіпогастральний нерв, пудендальний нерв також може імітувати тазовий біль. Діагностичні нервові блоки цих нервів можуть бути виконані фахівцем Іллінойського інституту болю для оцінки болю через специфічний нерв або комбінацію або нерви.

Лікування тазового болю

Біль, що випливають з лобкових симфіз також може імітувати тазовий біль і біль лікар може вводити цю структуру, якщо це необхідно. Тазовий біль може виникнути з заоперитонеального простору і може передаватися симпатичною віссю. Для вирішення цього болю, конкретні кластери нервів можуть бути заблоковані фахівцем Іллінойського інституту болю. Цього можна досягти шляхом блокади симпатичної осі при гіпогастрічому сплеті.

Простатит часто описують як інфекцію передміхурової залози. Це також може бути запалення без ознак інфекції – лише від 5% до 10% випадків викликані бактеріальною інфекцією. Основним симптомом хронічного інфекційного простатиту зазвичай є повторні інфекції сечового міхура. Простатит може вражати чоловіків різного віку і лікується.

Лікування болю в області малого тазу та прямої кишки

Біль у області тазу або прямої кишки може впливати на жінок і чоловіків різного віку і лікується в Іллінойському інституті болю. Цей біль можна побачити гостро або хронічно. Біль у тазовій порожнині може бути пов'язано з ендометріозом та гінекологічними розладами, порушеннями яєчок та урологічного зв'язку, рубцевою тканиною від променевої або хірургічної операції та травмою зв'язок. Пацієнти можуть відчувати печіння сечовипусканням, хворобливий статевий акт або печіння, електричний біль, який присутній у спокою або при активності.

Міжсторінкове лікування циститу

Цей стан є проблемою сечового міхура в основному знайти у жінок. Іллінойський інститут болю має успіх у лікуванні інтерстиціального циститу (IC).