Біль у опорно-рухових

Біль у опорно-рухових опорно-рухових опорно-рухових опорно-рухових опорн

Опорно-руховий біль дуже поширений стан, який впливає на кістки, м'язи, зв'язки, сухожилля і нерви. Цей стан може бути дуже гострим (прогресує дуже швидко з важкими симптомами) або хронічним (тривалим). Опорно-руховий біль може бути локалізований в одній області або бути поширеним по всьому тілу.

Діагностика джерела опорно-рухового болю

Будь-яка яка мощення може відчувати біль в опорно-рухових опорних елементах і симптоми варіюються в залежності від кожного випадку. Цей стан найчастіше викликається травмою кісток, м'язів, зв'язок, сухожиль або нервів. Автомобільні аварії, падіння, переломи, розтягнення, дислокації і прямі удари в м'язи можуть сприяти опорно-рухового болю, що розвивається в людини.

Опорно-руховий біль діагностується через історію хвороби, щоб знайти причину болю людини і, можливо, через серію аналізів. Аналізи можуть включати: аналіз крові, рентген, КТ або МРТ. Всі ці обстеження можуть допомогти лікарю діагностувати, якщо присутній біль у опорно-рухових опорних рядах.

Ознаки і симптоми варіюються на індивідуальній основі, але найчастіше включають:

  • Біль, що погіршується при русі
  • Aching або жорсткість всього тіла
  • Відчуття, що ваші м'язи були витягнуті або перевтоми
  • Втоми
  • Порушення сну
  • Сіпання м'язів
  • Відчуття «печіння» в м'язах

Лікування опорно-рухового болю

Лікування буде змінюватися в залежності від місця травми або ураженої болем ділянки. Лікар Іллінойського інституту болю визначить найкращий курс лікування будь-якої форми опорно-рухового болю, який може включати точну ін'єкцію, малоінвазивні процедури, фізичну терапію або застосування або ін'єкційних препаратів. Лікування може зменшити багато форм цього стану, але звернутися за порадою до лікаря Іллінойс біль з будь-яких питань, які ви можете мати про опорно-руховий біль.