Тунель Карпал

Тунель Карпал

Тунель карпалу – це прохід в зап'ясті, який з'єднує передпліччя з середнім відсіком глибокої площини долоні. Тунель складається з кісток і сполучної тканини. Через нього проходять кілька сухожиль і нерв. Канал вузький, і коли будь-який з дев'яти довгих згинаючих сухожиль, що проходять через нього, набрякає, звуження каналу часто призводить до стиснення нервів.

Синдром тунельного карпалу

Синдром тунельного кишечника (ЦТС) – це клінічний діагноз, який зазвичай проявляється як оніміння і біль у перших 4 пальцях. Синдром тунельного карпалу поширений в професіях, що вимагають повторюваних рухів руками і зап'ястями. Пацієнти можуть описувати труднощі гудзики, писати листи і спати вночі через біль.

Діагностика тунелю Карпал

Дослідження нервової провідності та тестування на електроміографію корисні для вивчення тяжкості хвороби синдрому тунельного тунелю. Сплінти зап'ястя і ін'єкції тунелю карпалу корисні для зменшення запалення і болю.

Лікування синдрому тунельного карпалу

Ваш лікар Іллінойського інституту болю може запропонувати кілька варіантів лікування джерела болю в тунелі кисті, в тому числі:

  • Ін'єкції тунелю Карпал – Ін'єкції ТунельНого Карпалу можуть бути корисними для зменшення болю і запалення на ураженому місці.
  • Фізична терапія для тунелю Карпал – Фізична терапія може бути корисною в розвитку підвищеної міцності і гнучкості і може бути використана в поєднанні з іншими методами лікування.