Ерніація диска

Ерніація диска

Диски – це амортизатори матері-природи, розташовані між хребцями. Підсівний диск – це коли диск виштовхується з нормального анатомічного положення і, таким чином, призводить до болю і дискомфорту.

Травлення спинного диска, неофіційно і оманливо називається «проскочив диск», є медичним станом, що вражає хребет через травму, підйом травм, розрив у відкритому волокнистому кільці міжхребцевого диска.

Сльози майже завжди постерно-бічні в природі завдяки наявності задньої поздовжньої зв'язки в хребтячому каналі. Ця сльоза в диску кільця може призвести до вивільнення запальних хімічних медіаторів, які можуть безпосередньо викликати сильний біль, навіть за відсутності стиснення кореня нерва. Це обґрунтування застосування протизапальних методів лікування болю, пов'язаного з герніацією диска, виступом, опуклістю або розривом диска.

Це, як правило, подальший розвиток раніше існуючого виступу диска, стан, при якому верхні шари фібросу анулюса все ще залишаються неушкодженими, але можуть випинатися, коли диск знаходиться під тиском.

Діагностика ерніації диска

Грижу диска може викликати головний біль, шию, руку, середину спини, грудну стінку, біль у попереку або ногу та/або оніміння. Зазвичай пацієнтам не знадобиться операція на підсичених дисках. Або трав'яний диск, або витік ядра пульпосу може викликати подразнення нервових коренів, що проходять біля диска. Диск може хитатися через енергійні фізичні навантаження, травми або просто спонтанно.

Якщо ви відчуваєте будь-який з перерахованих вище або подібних симптомів, пов'язаних з підсівним диском, будь ласка, не соромтеся негайно зв'язатися з нашим персоналом, щоб ми могли створити зустріч для вас і наші фахівці оцінять ваш унікальний поточний стан здоров'я.

Лікування герніації диска

Вислухавши вас, завершивши комплексне фізикальне обстеження, переглянувши відповідну історію хвороби, а також проаналізувавши лабораторії та візуалізацію, щоб діагностувати джерело вашого болю, ваш лікар Іллінойсу Pain буде працювати з вами, щоб розробити індивідуальний, економічно ефективний план лікування гризі диска. Іллінойс pain Institute пишається діагностикою та лікуванням джерела болю в ерніації диска.