Біль у головному болю

Біль у головному болю

Біль у головному болю був віковою проблемою, яка занедихає суспільство соціально, емоційно і фінансово. Його інтенсивність може варіюватися від тьмяного напруження до хронічних мігреней. Повідомляється, що від шістдесяти до сімдесяти мільйонів громадян США мають біль у головному болю, при цьому більшість жінок страждають. Біль у головному болю може бути викликаний різними джерелами, включаючи проблеми з шиєю, а також подразнені нерви в області голови та шиї.

Симптоми болю в головному болю

Найбільш поширеними видами болю в голові є "первинні порушення головного болю", такі як головні болі напруженого типу і мігрені. Вони мають типові риси; мігрень, наприклад, як правило, пульсує за характером, вражає одну сторону голови і пов'язана з нудотою, відключенням тяжкості, і зазвичай триває від 3 годин до 3 днів. Рідшими первинними порушеннями головного болю є трійнята невралгія (біль у стрільбі по обличчю), кластерний головний біль (сильні болі, які виникають разом при нападах) і гемікранія континуа (безперервний головний біль з одного боку голови).

Головні болі також можуть викликатися через диск або артритичну проблему в області шиї, а також непослідовне споживання рідини (води). Крім того, обтяження нейропатій різних нервів в області голови і шиї може викликати головний біль. Прикладами можуть бути оксіпітальний і тріймінальний неврит.

Лікування болю в головному болю

Вислухавши вас, завершивши комплексне фізикальне обстеження, переглянувши відповідну історію хвороби, а також проаналізувавши лабораторії та візуалізацію, щоб діагностувати джерело вашого болю, ваш лікар Іллінойсу Pain буде працювати з вами, щоб розробити індивідуальний, економічно ефективний план лікування болю в головному болю. Іллінойс pain Institute пишається діагностикою та лікуванням джерела болю в головному болю.