Біль у животі

Біль у животі

У якийсь час іншого у кожного болить живіт. Біль у животі можна діагностувати та лікувати, але тривалий біль у животі може бути важко контролювати.

Які симптоми хронічного функціонального болю в животі?

Люди з функціональним болем в животі часто мають біль, пов'язаний із запорами та/або діареєю, а також змінами в звичках кишечника. Біль часто переривчастий і описується як колотий, болюючий, тьмяний або різкий.

Що викликає хронічний біль у животі?

При хронічному функціональному болю в животі біль часто стає основним фокусом життя людини. Він виникає через змінену чутливість до нервових імпульсів в головному мозку і кишечнику, і не пов'язаний зі зміненою вологістю кишечника / кишечника. При такому стані нервові імпульси подорожують від живота до спинного мозку, а потім переходять в мозок. Одна з таких ділянок мозку також пов'язана з емоціями і спогадами. Через це взаємозв'язок на сприйняття болю часто впливають життєві переживання і емоції.

Як хронічний біль у животі впливає на якість життя?

Ця умова впливає на якість життя, і має великий вплив на робочу силу / економіку. У США люди з хронічним функціональним болем в животі пропускають в середньому 12 днів роботи щороку, в порівнянні з 4 пропущеними днями людьми без симптомів живота. Симптоми CFAP часто з'являються без причини, і вони також виникають після травматичних життєвих подій, таких як розлучення, втрата близької людини або сексуальне насильство в анамнезі.

Які стратегії лікування хронічного болю в животі?

Після того, як ваш гастроентеролог визначив, що нічого іншого не може бути зроблено з їхньої точки зору, доцільно звернутися до групи допомоги в Іллінойському інституті болю для усунення болю в животі. При хронічному болю в животі лікування спрямоване на те, щоб допомогти пацієнту поліпшити щоденну функцію і контролювати симптоми. Параметри включають в себе:

  • Блок целіакії сплетіння – целіакія сплетіння є групою веномічних нервів живота. Ці нерви за посереднистий деякі вісцеральні функції. Блок целіакії сплетіння для болю в животі включає в себе прищеплення алкоголю або фенолу на ці нерви, щоб зупинити передачу нервового сигналу.
  • Спланхнічний нервовий блок – Використовується для болю в животі, викликаного стисненням, подразненням або захопленням нервових пучків в певних органах черевної порожнини, спланхнічний нервовий блок включає в себе використання анестетика на цей нервовий пучок. Блок використовується при хронічному болю в животі, хворобі Крона і хронічному панкреатиті.
  • Гіпогастровий блок сплетіння – Гіпогастровий сплетіння є кластером симпатичних нервів, що беруть участь у функції різних органів малого тазу (яєчків, пеніса, піхви, сечового міхура та матки). Цей блок використовується для полегшення болю області нижньої частини живота. Знеболюючий та/або нейролітичний засіб прищеплюється цим нервам для зняття болю в животі.