Біль у суглобах

Біль у суглобах

Артралгія (від грецького артро-, суглоба + -алгос, біль) буквально означає біль у суглобах. Це може бути симптом травми, інфекції, захворювань (зокрема артриту) або алергічної реакції на ліки.

Визначення причин болю в суглобах

В Іллінойському інституті болю наш діагноз першопричини болю в суглобах наших пацієнтів починається з прослуховування і переходить до ретельного фізичного обстеження. Наш акцент при спробі встановити причину болю в суглобах, полягає в тому, щоб слухати наших пацієнтів, намагаючись звузити кількість потенційних причин.

Причини болю в суглобах різноманітні і варіюються, з точки зору суглобів, від дегенеративних і руйнівних процесів, таких як остеоартрит і спортивні травми до запалення тканин, що оточують суглоби, таких як бурсит.

Лікування болю в суглобах

Біль у суглобах можна лікувати за допомогою:

  • Сайт Конкретні ін'єкції – Іллінойс Біль лікар може вводити протизапальний стероїдний засіб, щоб полегшити біль у суглобах у джерелі.
  • Фізична терапія – Зміцнення і рухливість вправи можуть полегшити біль у суглобах шляхом поліпшення гнучкості і м'язової функції.
  • Ліки – Ліки можуть бути доречні при лікуванні джерела болю в суглобах. Призначені препарати включають нестероїдні протизапальні препарати, анальгетики, протисудомні препарати та антидепресанти, які зменшують подразнення нервів.