Біль у плечах

Біль у плечах

Біль у плечах Пояснив

Щоб краще зрозуміти проблеми і біль, пов'язані з плечима, це допомагає почати з пояснення будови плечей і того, як вони діють.

Плечовий суглоб складається з трьох кісток: ключиці (ключиці), лопатки (лопатки) і плечової кістки (кістки верхньої руки). Два суглоби створюють рух плеча. Акроміоклавічулярний (змінний) суглоб розташований між акроміоном і ключицею.

Гленогумеральний суглоб, який зазвичай називають плечовий суглоб, є з'єднанням типу м'яча і розетки, що допомагає рухатися плечем вперед і назад і дозволяє руці обертатися. Капсула – це конверт з м'яких тканин, який ополчує гленогумеральний суглоб, який облицьований тонкою, гладкою синовіальною мембраною.

Плече легко травмують, викликаючи біль у плечах, тому що куля верхньої руки більше, ніж плечова розетка, яка тримає його. Щоб залишатися стійким, плече повинно бути закріплене його м'язами, сухожиллями і зв'язками.

Хоча плече легко травми під час спортивних заходів і ручної праці, основним джерелом болю в плечах, як видається, є природна вікова дегенерація навколишніх м'яких тканин, таких як ті, що знайдені в манжетах ротатора. Захворюваність на проблеми манжети ротатора різко зростає як функція віку і, як правило, спостерігається серед осіб, яким більше 60 років. Надмірне використання плеча може призвести до більш швидкого вікового погіршення.

Біль у плечах може бути локалізований або відчуватися в місцях навколо плеча або вниз по руці. Захворювання в шийному відділі хребта шиї також може породжувати біль у плечах, який подорожує по нервах до плеча.

Лікування болю в плечах

Якщо ви відчуваєте біль у плечах або маєте унікальний тип болю, якого немає в списку, будь ласка, зв'яжіться з нашою командою сьогодні. Після призначення, ви зустрінетеся з нашими обізнаними лікарями Іллінойського інституту болю, які будуть діагностувати і лікувати джерело вашого хворобливого стану. Можливі процедури можуть включати:

  • Точна ін'єкція ліків
  • Терапія стовбуровими клітинами – терапія стовбуровими клітинами може бути доречною для тих, хто відчуває біль у плечах. Зателефонуйте нам зараз для отримання додаткової інформації про терапію стовбуровими клітинами від болю в стегні.
  • Тромбоцити Багата плазма – Пацієнти виявили полегшення болю і поліпшення функції з тромбоцитів багата плазма для плечового болю. Лікар Іллінойського інституту болю може розглянути PRP для вашого плечового стану.