Біль у стінці грудної клітки

Біль у стінці грудної клітки

Причини болю в стінці грудної клітки

Пацієнти можуть відчувати біль у грудній стінці через різні джерела. Післяопераційні шрами (нейроми) можуть стати значним джерелом болю після операцій. Біль у бітумної черепиці (пост-герпетична невралгія) також може бути джерелом дискомфорту в області грудної клітки. При цьому синдромі біль розвивається або до, або після того, як ураження загоїлися. Біль у грудній стінці також може виходити від проблем у хребті.

Синдром після торакотомії проявляється болем після хірургічного видалення ребер, які травмували основні міжреберні нерви. Біль може пролитися як різкий, стріляючи біль на хірургічному місці, але потім випромінює грудини. Постійний біль може призвести до блокування нервових болів і від міжрегіональних нервових блоків.

Пост-герпетична невралгія викликана реактивацією вірусу Герпесу Зостера при гангілії спинного кореня біля спинного нерва, що викликає біль. Біль зазвичай передує будь-яким пухирям шкіри, але біль часто може бути виснажливим. Кореневі блоки спинного нерва, як правило, успішні в посягалні від болю.

Лікування болю в стінці грудної клітки

Вислухавши вас, завершивши комплексне фізикальне обстеження, переглянувши відповідну історію хвороби, аналізуючи лабораторії та візуалізацію, щоб діагностувати джерело вашого болю, ваш лікар Іллінойсу Pain буде працювати з вами, щоб розробити індивідуальний, економічно ефективний план лікування болю в грудній стінці. Іллінойс Pain Institute пишається діагностикою та лікуванням джерела болю в грудній стінці.