МакГенрі (Евро)

4309 Медичний центр Drive
Люкс B10
3
МакГенрі, IL 60
050

Тел: (815) 363-9595
Факс: (815) 57

8-4530У офісі McHenry Іллінойського інституту болю вітає Вас! Ми прагнемо допомогти пацієнтам досягти знеболення. У США 1 з 4 дорослих повідомляють про певний тип болю, а близько 10% мають хронічний біль, за даними Центрів з контролю і профілактики захворювань (CDC). Одним з найбільш поширених скарг є біль у попереку, який вражає 20% тих, хто у віці 65 років і старше. Крім того, 15% дорослих страждають від хронічних головних болів.

Наші досвідчені лікарі в центрі МакГенрі розуміють, що біль виникає після травми, операції, відсутності фізичних вправ або з віку. Крім того, у людей розвиваються хронічні проблеми, такі як поперековий стеноз хребта, артрит грані суглобів і дегенеративне захворювання диска. Хронічний біль може впливати на всі аспекти життя і впливає на людину емоційно, фізично і психологічно. Ми віримо, що контролюючи або усуваючи свій хронічний біль, ви зможете повернутися до життя здоровим і задовольняючим життям.

В офісі McHenry Illinois Pain Institute ми використовуємо інтервенційні терапії для лікування основного джерела вашого болю. Ці методи включають епідуральні стероїдні ін'єкції, медіал гілки нервових блоків, і електрична стимуляція. Крім того, ви, швидше за все, побачите фізичного терапевта або хіропрактик для того, щоб поліпшити м'язову силу і функцію. Наша мета полягає в тому, щоб ви менше покладалися на знеболюючі препарати, досягаючи полегшення від фізичного дискомфорту.