Про Іллінойс Біль & Хребет Інститут

Про Іллінойс pain Institute

Ласкаво просимо до Іллінойського інституту болю (IPI), провідної та найдовшої практики управління болем у Чикаго з національною репутацією. Наші лікарі спеціалізуються на точній діагностиці та лікуванні шиї, спини, грижу дисків, радикуліту, головного болю, тазу, опорно-рухового опорного засобу та багатьох інших хворобливих станів.

Ми присвячені забезпеченню конкретної діагностики та лікування для тих, хто має біль. Крім лікування симптомів, ми прагнемо виявити і виправити основну причину болю, щоб відновити найвищий рівень функції і якість життя можливо.

Наш підхід адаптований відповідно до потреб людини з гідністю і повагою. Пацієнти ЗПІ отримують високо персоналізований план лікування, зберігаючи пацієнта добре поінформованим та залученим до рішень щодо догляду.

Наша місія полягає в поліпшенні життя за допомогою точної діагностики, лікування та співчутливої допомоги.

 

Чи є я кандидатом на лікування в Іллінойському інституті болю?

Ви хочете лікувати і фіксувати джерело болю, а не просто маскувати симптоми.

Обізнані лікарі Іллінойського інституту болю навчаються точній діагностиці та лікуванні хворобливих станів. Зателефонуйте сьогодні, щоб запросити на консультацію в офісі з одним з наших лікарів, щоб розробити ваш індивідуальний план лікування.

Вам сказали, що вам потрібна шия, спина, хребет або інша операція.

Хоча деякі умови можуть вимагати хірургічного втручання, Іллінойс pain Institute спеціалізується на малоінвазивних методах лікування джерела болю без операції. Наша друга думка може тримати вас поза операційною.

Ви вже провели операцію або інші методи лікування і все ще відчуваєте біль.

Багато наших пацієнтів спробували кілька інших варіантів лікування, перш ніж прийти до нас для точної діагностики та лікування. Наша обізнана, жаліслива команда допомоги часто здатна забезпечити не просто надію, але призводить до поліпшення якості життя пацієнта, зменшуючи біль у джерелі.

У вас є неадекватне полегшення болю або несприятливі побічні ефекти від ліків.

Наша команда лікарів прислухається до ваших потреб. Після проведення огляду вашої історії хвороби, розгляду лабораторій і візуалізації, а також проведення фізичної діагностичної оцінки, Іллінойс pain Institute буде працювати для лікування джерела вашого болю, часто різко знижується або вечір усуває необхідність ліків для управління болем.

Чому варто вибрати Іллінойський інститут болю?

Voted Top Pain Doctor in Chicago area by physician peers 11 times

Іллінойський інститут болю (IPI) пишається тим, що є провідним постачальником лікування болю в районі Чикаго. Клініки та лікарі IPI широко визнані і були отримувачами кількох престижних нагород за видатний досвід у знеболю, включаючи:

Одинадцятиметровий лауреат премії «Топ-больовий лікар» замку Конноллі

Провідна і найдовша практика управління болем в Чикаголенді

Топ-70 знеболюючих лікарів в країні за оглядом БЕККЕРа ASC

Новини США та світовий звіт Топ-лікар

See a fellowship-trained specialist physician every visit to treat the source of pain

Іллінойс pain Institute прагне забезпечити прямий доступ до обізнаних лікарів, які будуть з вами на кожному кроці шляху. Іллінойс Pain I

Cost-effective plan of care with minimally invasive approach

nstitute приймає більшість страхування і витрачати час, прислухаючись до ваших потреб, щоб адекватно вирішувати ваші фізичні та фінансові проблеми, забезпечуючи точну діагностику та лікування болю в спині та шиї, радикуліту, грижових дисків, головних болів, опорно-рухового болю, болю в тазу, болю після операцій та багатьох інших хворобливих станів. І

We work with your insurance to help get the quality care you need

ллінойс pain Institute приймає Blue Cross Blue Shield, Aetna, Cigna, Humana, United Healthcare, і багато інших страхових провайдерів. Зателефонуйте нам сьогодні, щоб дізнатися, якщо Іллінойс pain Institute

No Hospital Visit Required

підходить саме вам. Іллінойс Pain Institute забезпечує точну діагностику і індивідуальне лікування в своїх 7 офісних місцях і афілійованому центрі амбулаторної хірургії світового класу, що дозволяє пацієнтам залишатися поза лікарнею і повернутися до життя

Official Pain Doctors of the Retired Professional Football Players Association

без болю. В Іллінойському інституті болю ми є офіційними знеболюючими лікарями Асоціації професійних футболістів у відставці. Ми присвячені забезпеченню точної діагностики та лікування для тих, хто має біль, включаючи нинішніх і пенсіонерів спортсменів. Компен

We treat workplace injuries, automotive injuries, and worker’s comp injuries

сація працівникам – це система виплат, що не виплачуються роботодавцями працівникам, які відчувають травми або захворювання, пов'язані з роботою. Особи з травмами компенсації, пов'язаними з робочим місцем, автомобільною або робочою частиною, можуть бути проліковані в будь-якому з наших місць Іллінойського інституту болю нашими суворо підготовленими лікарями з досвідом у точній діагностиці та лікуванні. Наші лікарі навчаються, обізнані та досвідчені. Іллінойс Pain

Eight locations in the Chicago area

Institute встановлює стандарт із загальною кількістю восьми місць по всьому району Чикаго в окрузі Лейк, окрузі Дупаж, окрузі Макгенрі та окрузі Кейн. Це робить доступ до наших центрів легким і дозволяє нам лікувати пацієнтів там, де вони живуть, працюють і грають. Крім того, кожна з наших клінік укомплектована топ-лікарями та командою жалісливої допомоги.