Політика конфіденційності


Політика конфіденційності

Іллінойс Pain Institute поважає вашу конфіденційність і прагне захистити вашу особисту інформацію, яку ви надаєте нам. У цій заяві пояснюється наша політика і практика щодо використання та розкриття вашої особистої інформації Інститутом болю штату Іллінойс. Будь ласка, зверніть увагу, що Інститут болю Іллінойсу час від часу оновлює цю Політику конфіденційності, якщо це необхідно без попередження. Таким чином, слід періодично переглядати умови цієї політики, щоб переконатися, що ви знаєте, як Іллінойс pain Institute збирає і використовує особисту інформацію. Використовуючи наш веб-сайт, ви даєте згоду на збір та використання вашої особистої інформації Іллінойським інститутом болю, як описано нижче.

Особиста інформація.

Ви маєте повний контроль над вашою особистою інформацією. Загалом, ви можете відвідати наш веб-сайт, не надаючи нам ніякої особистої інформації. Однак є випадки, коли ми повинні мати вашу особисту інформацію для того, щоб ми надали вам доступ до наших захищених і захищених сайтів. Ця інформація може включати реєстраційні дані (ваше ім'я, адресу, адресу електронної пошти, номер телефону, назву тощо), дані інформаційного запиту та дані відповіді ("Інформація про користувача"). Коли ви отримаєте електронний лист із підтвердженням або коли ви отримаєте будь-який електронний лист із сервера списку, вам буде надано інструкції щодо видалення себе зі списку.

Використання особистої інформації.

Ми маємо намір використовувати таку інформацію з метою підтримки відносин ваших і ваших роботодавців з Інститутом болю в Іллінойсі, розробляючи вміст веб-сайту, який підходить для ваших потреб, і постеріюючи вас про нові пропозиції продуктів і послуг, коли вони стануть доступними. Ця інформація про користувача може зберігатися Інститутом болю штату Іллінойс для перевірки дотримання угоди між Іллінойським інститутом болю і вашим роботодавцем, для відстеження доменів, з яких люди відвідують нас, для створення профілю користувача, щоб краще обслуговувати вас і вашого роботодавця, або просто зв'язатися з вами в електронному вигляді або іншим чином. Якщо ви вирішите, що ми не повинні використовувати вашу особисту інформацію користувача, щоб зв'язатися з вами, будь ласка, повідомте нам, і ми не будемо використовувати цю інформацію для таких цілей. Однак, будь ласка, не надсилайтеся будь-яку інформацію про користувача, якщо вам менше 18 років.

РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО КОРИСТУВАЧА.

Іллінойс pain Institute не продає, не торгує і не передає інформацію про користувача третім особам. Однак ми можемо ділитися інформацією про користувача з нашими діловими партнерами для цілей маркетингу, реклами або пропозиції продуктів / послуг. Наприклад, ми надаємо інформацію про користувачів нашим постачальникам послуг для прямого надсилання наших інформаційних бюлетенів, онлайн-опитувань або сповіщень про пропозиції Іллінойського інституту болю нашим глядачам. Ми також розкриваємо Інформацію про користувача, якщо: у нас є ваша згода; ми повинні поділитися ним, щоб надати вам продукти та / або послуги, які ви запитали; ми відповідаємо на судовий наказ або ви порушуєте наші Умови використання. Ви можете окремо погодитися надати свою особисту інформацію третім особам, які надають контент для пропозицій Іллінойського інституту болю, з метою доступу та /або використання їхніх продуктів та /або послуг. Якщо ви згодні надати таку інформацію цим третім особам, то ваша особиста інформація буде підпорядкуватися їх політиці конфіденційності.