Баррінгтон (Еяв)

600 Харт Роуд
Люкс 320
Баррінгтон, IL 60010

Тел: (847) 852-2000
Ф
акс: (847) 852-2600Н

аш Баррінгтон офіс Іллінойського інституту болю укомплектований стажування навчених больові лікарі, які спеціалізуються на інтервенційної медицини болю. Наші лікарі на чолі з Джоном В. Prunskis MD і Террі Даллас-Prunskis MD, і вони присвячені усуненню або зменшенню вживання наркотиків в хронічних больних умовах. Ми прагнемо визначити і виправити базовий стан, який відновлює вас до найвищого рівня функціональності і комфорту.

У клініці Баррінгтона Інституту болю в Іллінойсі ми лікуємо хронічні болі в спині, радикуліт, поперекову радікулопатію, постійний біль у шиї, складний регіональний больовий синдром і постійні щоденні головні болі. Ми розуміємо, що відповідь кожного на фізичний дискомфорт різна, тому ми індивідуалізуємо ваш план лікування. Ми використовуємо інтервенційні заходи з управління болем для полегшення болю, який включає в себе ін'єкції грані суглобів, тригер точкових ін'єкцій і епідуральних стероїдних ін'єкцій.

Якщо у вас сильний хронічний біль або легкий постійний дискомфорт, ми можемо лікувати вашу конкретну проблему. Ми використовуємо методи освіти та управління, які часто включають фізичні вправи, дієтичні зміни та прості методи лікування. Співробітники охорони здоров'я Баррінгтона працюють з вами, щоб побачити, що вам комфортно з вашим конкретним режимом, і ми заохочуємо ваш внесок протягом всієї програми. Щоб повернутися до життя і рішення для вашого дискомфорту, зателефонуйте нам сьогодні!