Террі Даллас-Прунський

M.D.
ТЕРРІ ДАЛЛАС-ПРУНСЬКИЙ

(у 200 за все)

Доктор Террі Даллас-Прунскіс отримала медичний ступінь і завершила навчання в медичній школі Університету Говарда.

Вона завершила свою стипендію з управління болем в Медичному університеті Нью-Джерсі. Доктор Даллас-Прунскіс була завербований Чиказьким університетом на посаду голови їхньої програми управління болем, де вона керувала протягом семи років до співзасновників Іллінойського інституту болю (IPI) та Регенеративного Інституту стовбурових клітин (TRSCI).

Доктор Даллас-Прунскіс захоплена своєю клінічною роботою, безпосередньо допомагаючи пацієнтам долати свої хворобливі і дегенеративні стани і жити своїм життям повною мірою. Вона також залишається активною у підготовці лікарів завтрашнього дня в Сполучених Штатах і за кордоном в якості щорічного запрошеного викладача та інструктора Вільнюського університету (Литва), який має формальні відносини з Розалінд Франклін університету (Чикаго).

Доктор Даллас-Прунскіс є автором і розглянув кілька публікацій, в тому числі глави в нещодавно опублікованій книзі "Периферичні нервові обтяження", яка дає клініцистам комплексне керівництво до можливих нервових закріпок і методів лікування.

Крім її медичних, академічних і ділових досягнень, те, що відрізняє доктора Далласа-Прунскіс, – це її тепло і співчуття. Вона є засновником Let's Move Elgin 5K Race і активна в інших благодійних зусиллях, включаючи клініку Елгін, особливо щодо охорони здоров'я, освіти та бездомної молоді. JTNDZGl2JTIw

id="7d1vfD3hjQihaqoJAavtHK15u1fCRhn_display_reviews_container"> <%0script>