Кертіс Фішер

  Кертіс Фішер

D.C.

Інститут болю та хребта в Іллінойсі радий, що у складі чудової команди є лікар з хіропрактики Курт Фішер. Доктор Фішер закінчив Палмерський коледж хіропрактики в 2000 році, де його початковим шляхом було комп’ютерне програмування. Його покликали до хіропрактики, коли він отримав травму, пов’язану з тренажерним залом. На власні очі засвідчивши переваги втручання в хіропрактику та побачивши надзвичайну потребу у своєму співтоваристві, він вирішив присвятити свою кар’єру допомозі своїм пацієнтам знайти полегшення від болю та розширити їхню рухливість.

Закінчивши навчання, він три місяці практикувався в Непервіллі, а потім переїхав до Фенікса практикувати майже сім років. Він повернувся на Середній Захід і почав працювати на практиці в Палатині. Він вирішив приєднатися до команди болю та хребта в Іллінойсі, коли вони планували інтегрувати догляд за хіропрактикою у свою виняткову модель догляду за пацієнтами.

Він вважає, що до кожного пацієнта слід ставитись як до особистості. Їх історія та боротьба відрізняються від інших пацієнтів. Він надає велике значення тому, щоб проводити час з кожним пацієнтом, знайомитись із ним, перераховувати їхні проблеми та спільно підходити до плану лікування. Він вважає, що поєднання мануальної терапії та сертифікованого лікарями лікування болю є правильним поєднанням, щоб допомогти пацієнтам полегшити свої болі в хребті, а також будь-які інші пов’язані з цим проблеми.

У вільний час доктор Фішер із задоволенням займається спортом, і його часто можна зустріти під час CrossFit. Йому подобається відпочивати, читаючи гарну книгу, та досліджувати нові речі, які можна зробити в громаді.