Прунський Іван Володимирівна

M.D. FIPP
ПРУНСЬКИЙ ІВАН ВОЛОДИМИРІВНА

(у 200 за все)

Джон В. Прунскіс, M.D. FIPP, є одним з найбільш шановних фахівців з інтервенційного болю в Іллінойсі. Д-р Prunskis є президентським призначеним в Департамент охорони здоров'я і людських послуг кращі практики болю цільової групи у Вашингтоні, округ Колумбія, для встановлення національних стандартів для лікування болю, де він в даний час служить, коли не бачачи пацієнтів.

Д-р Prunskis є 11-разовий лауреат замку Connolly Top Pain Doctor Award, як голосували його однолітки (1999, 2003, 2004, 2008, 2010, 2012, 2014, 2017, 2018, 2019, 2020), і був удостоєний найвищого лікаря в США та World Report Top. Рада сертифікована з анестезіології, управління болем і досягнення найвищої відмінності для інтервенційного лікаря болю в якості стипендіата в інтервенційні больові практики (FIPP), доктор Prunskis є засновником і співмешкуючою директором Іллінойського інституту болю і є клінічним професором в Чиказькій медичній школі.

Він отримав медичний ступінь в Медичному коледжі Раш в Чикаго і завершив свою анестезіологічну резиденцію і навчання стипендії в Чиказькому університеті. Він є екзаменатором для сертифікації інтервенційного болю та клінічним професором Медичної школи Чикаго.

Частий лектор, доктор Прункіс є минулим секретарем Іллінойського товариства лікарів інтервенційного болю і є активним членом Американського товариства лікарів інтервенційного болю, Американського товариства болю, Медичного товариства округу Макгенрі (минулий президент), Міжнародного товариства спінальних ін'єкцій та Медичного товариства штату Іллінойс (минулий делегат).

Д-р Прунський також був обраний на свій третій термін, представляючи литовсько-американців у литовському парламенті. Його хобі включають читання, катання на снігу, фізичні вправи і все, що з чотирма шинами і двиг