Бредлі Сілва

Бредлі Сілва

MD, JD

Бредлі Сілва, доктор медичних наук, JD є подвійною дошкою, сертифікованою в анестезіології та медицині болю. Він має досвід роботи за кордоном і навчання, включаючи інтервенційні больові процедури разом з медичним досвідом. Це включає в себе новітні методи ефективного полегшення болю, такі як спинний мозок, збільшення хребта, радіочастотна аблація, нервові блоки, епідуральні ін'єкції та лікування болю в раку.

Після навчання в Туланеському університеті для навчання на бакалавраті доктор Сільва закінчив юридичну школу Університету Джорджа Вашингтона. Початкова кар'єра доктора Сільви в якості адвоката включала практику сімейного права протягом декількох років. Потім він вирішив переключити кар'єру і відвідати медичну школу в Медичному університеті Розалінд Франклін в Чикаго, де він був членом Медичного товариства AOA Honor.

Додаткове навчання включало як резиденцію анестезіології, так і стипендію з управління болем в Чиказькому університеті. Доктор Сілва залишився в Чикаго, щоб приєднатися до Іллінойського інституту болю, де він надає пацієнтам співчутливі, всеосяжні варіанти полегшення болю.

Д-р Сільва є членом Американського товариства анестезіологів, Американського товариства медицини болю та Північноамериканського товариства нейромодуляції.

Він насолоджується своїм невиїздом бігом і велосипедистством.