Ін'єкції ботоксу

Ін'єкції ботоксу

Іллінойс pain Institute використовує ботокс довше, ніж більшість інших практик в районі Чикаго!

Ботулотоксин типу А, також відомий як BOTOX®, є ліками на основі рецепта, які використовуються для лікування багатьох клінічних розладів, виробляючи тимчасову релаксацію скелетних м'язів. При управлінні болем ботокс продемонстрував знеболюючі ефекти, зменшивши м'язову гіперактивність в організмі. Ботокс також використовується косметично для лікування зморшок.

Ботокс працює, щоб розслабитися скорочення м'язів шляхом блокування нервових імпульсів. Процедури зазвичай не вимагають анестезії і зазвичай приймають всього кілька хвилин для виконання. Ботокс вводять в м'язи за допомогою тонкої голки для того, щоб мінімізувати дискомфорт і максимально точність. Пацієнтам рекомендується уникати алкоголю приблизно за тиждень до процедури. Для того, щоб мінімізувати синці, пацієнти повинні припинити використання аспірину та протизапальних препаратів приблизно за 2 тижні до початку лікування.

При використанні ботоксу в косметичних цілях результатом є м'язи, які вже не можуть контрактуватися, і тому зморшки розслабляються і розм'якшуються. Зазвичай це займає від двох до чотирьох днів, щоб побачити косметичне поліпшення і ефекти, як правило, тривають від чотирьох до шести місяців. Більшість пацієнтів вимагають відступу, щоб видалити зморшки і лінії, як вони починають знову з'являються, але після кожної ін'єкції зморшки повертаються так само серйозно, як м'язи навчені розслабитися.

В Іллінойському інституті болю ми використовуємо ботокс для лікування наступних станів:

• Дистонія шийки матки – неврологічне порушення, яке викликає важкі скорочення шиї та плечових м'язів.
• Спазм письменника – м'язова жорсткість в лікті, зап'ясті і м'язах пальців.
• Хронічні мігрені і головні болі
• Біль у м'язах від хронічних м'язових спазмів
• Сильний біль у шиї та спині
• Косметичні лікування зморшок

Залежно від того, що ви лікуєте, наслідки ботоксу тривають близько 3 до 12 місяців. Найбільш поширеними побічними ефектами є біль, набряк або синці в місці ін'єкції. Також можуть бути грипоподібне симптоми, головний біль і розлад шлунка. Ін'єкції в обличчя також можуть викликати тимчасові навислі повіки. Ви не повинні використовувати ботокс, якщо ви вагітні або годуєте грудьми.