Ін'єкції суглобів

Ін'єкції суглобів

Опис

Ін'єкції суглобів – це процедура, що включає діагностичну і лікувальну ін'єкцію в сакруалія або інший суглоб. Протизапальні стероїдні препарати та місцевий анестетик забезпечують короткочасне або тривале полегшення болю.

Як це виконується

Зазвичай за допомогою флюороскопа низької дози рентгенівського випромінювання узгоджування для керівництва, голка вводиться в правильну частину сакроіліак або інший суглоб. Положення може бути підтверджено введенням невеликої кількості контрастного барвника. Вводять місцевий анестетик і протизапальний стероїд. Місцеві ін'єкції в зв'язки можуть бути корисними. Часто вводять нерви, що постачають сакруалітний суглоб. Для комфорту пацієнта може бути запропонована опрошування.

Кандидати на цю процедуру

Пацієнти з болем, викликаним артритом, травмою або штамом сакроіліакного суглоба або іншого суглоба, є хорошими кандидатами на процедуру.

Скільки часу це займе

У будь-якому місці від 10 до 20 хвилин.

Відновлення

Ви можете контролювати протягом короткого періоду часу, перш ніж ви можете піти і, як очікується, прийняти його легко на решту дня ін'єкції. Більшість пацієнтів можуть ходити відразу після процедури.

Результатів

Наслідки сакруліак або інші ін'єкції суглобів можуть бути тимчасовими, забезпечуючи полегшення від одного тижня до років, або в деяких випадках постійно.