Черезшкірна дискектомія

Черезшкірна дискектомія

Опис

Це лікування є малоінвазивною процедурою, що передбачає видалення герніфікованого дискового матеріалу, який тисне на нервовий корінь або спинний мозок.

Як це виконується

Голка поміщається в центр диска для створення серії каналів, з яких тканина видаляється з ядра, а трав'яний диск декомпресується. Для комфорту пацієнта може бути запропонована опрошування.

Кандидати на цю процедуру

Кандидатами на цю процедуру є пацієнти, які відчувають біль від міститься грижаного диска (тобто немає розриву у вашій стінці випинання диска). Пацієнти, які мають фрагменти дискного матеріалу в спинномозковому каналі або ті, хто страждає від помітного звуження спинного каналу, не є кандидатами на цю процедуру.

Скільки часу це займе

Загальний необхідний час процедури може варіюватися від 20 хвилин до 1 години. Загальний термін перебування на об'єкті повинен бути обмежений 2 або 3 годинами.

Відновлення

Після проходження черезшкірної дискектомії пацієнти можуть використовувати ліки, що відпускаються за рецептом, для контролю болю в період одужання. Уникайте тривалих періодів сидіння, а також згинання, скручування і підйому, протягом декількох тижнів.

Результатів

У пацієнтів, які добре реагують на цю процедуру, біль у ногах і підсиблених дисках повинен зменшитися протягом декількох тижнів.