Хребетна плихастика

Хребетнапластика / Кіфопластика

Як це виконується

Виконується під місцевою анестезією і легкою осягання. Потім в шкірі біля хребта виготовляється невеликий нік, і вставляється голка. Біо-сумісний кістковий цемент потім вводять через голку і в хребетний корпус. Голка видаляється і цемент дозволяється закам'яти. Невеликий отвір покривається пов'язкою.

Кандидати на цю процедуру

Кандидати на процедуру включають чоловіків і жінок, які мають хронічний біль у спині (не менше 6 тижнів) і виснаження через перелом хребетного тіла. Більшість пацієнтів є літніми людьми (середній вік 70 років), але молодші пацієнти з остеопорозом, через порушення обміну речовин або тривале стероїдне лікування, також можуть отримати вигоду від хребетнопластики. Деякі пацієнти з руйнуванням хребта від злоякісних пухлин хронічним болем у спині також є кандидатами на процедуру.

Скільки часу це займе

Протягом декількох годин пацієнти вгору і переміщення зі значним полегшенням від хронічного болю в спині. Більшість йдуть додому в той же день.

Відновлення

Пацієнти отримають подальшу допомогу від свого лікаря Іллінойського інституту болю. Щоб пришвищувати одужання та відновлювати задовільний рівень активності, пацієнти можуть отримати вигоду від фізичної терапії або короткострокової задньої прогулянки.

Результатів

Дослідження показали, що від 75 відсотків до 90 відсотків людей, які лікуються вертепропластикою, будемо мати повне або значне зниження їх хронічного болю в спині.