Стимуляція спинного мозку

Стимуляція спинного мозку

Опис

Процедури стимулятора спинного мозку (SCS) передбачають імплантацію комп'ютеризованого пристрою, що працює від акумулятора, який посилає електричні сигнали на спинний мозок для перехоплення больових сигналів мозку. Останні досягнення зробили стимулятори тривати до восьми років.

Як це виконується

Важливо відзначити, що пацієнт вирішує провести постійну процедуру тільки після того, як пацієнт мав успішний пробний стимулятор спинного мозку. Лікар іллінойського інституту болю потім імплантує постійний пристрій під шкіру, який посилає легкі електричні імпульси до спинного мозку, в той час як пацієнт злегка задихнувся. Це в кінцевому рахунку забезпечує довгострокове полегшення болю.

Кандидати на цю процедуру

Люди, які страждають від невропатичного болю – печіння, ножового або покалювання болю – особливо після попередньої операції на спині або нозі, а також рефлекторна симпатична дистрофія (RSD).

Скільки часу це займе

Процедура стимуляції спинного мозку може тривати до 2-3 годин.

Відновлення

Пацієнти можуть відчувати біль, пов'язаний з процедурою, протягом декількох днів. Підйому, згинання, розтягування і скручування слід уникати відразу після процедури. Однак легкі фізичні вправи заохочуються нарощувати сили і допомагати полегшити біль.

Результатів

Приблизно, 50% пацієнтів вигідно реагують на три-п'ять денних випробувань. З тих, хто реагує сприятливо біль зменшується від сильного до покалювання відчуття.