Селективні нервові кореневі блоки

Селективні нервові кореневі блоки

Опис

Нервові корені кріпляться до спинного мозку і виходять з кожного боку спинного стовпа на кожному рівні хребта. Вони несуть сигнали по всьому тілу від шкіри до м'язів. Коли одне з нервових коренів роздратовано, пацієнти можуть відчувати біль, оніміння, покол, а іноді і слабкість вниз по руці або нозі.

Як це виконується

Спеціалізована голка поміщається біля кореня виходу нерва в питанні за допомогою флюороскопії низької дози рентгенівського випромінювання. Навколо цього нерва вводять протизапальні препарати. Для комфорту пацієнта може бути запропонована опрошування.

Кандидати на цю процедуру

Нервові кореневі блоки зазвичай виконуються процедури для пацієнтів з симптомами трав'яниста диска, радикуліту або набряку та / або подразнення в нервовому корені.

Скільки часу це займе

Ця процедура займає від 20 до 30 хвилин (в залежності від того, скільки нервових коренів вводять).

Відновлення

Ви можете мати деяке оніміння протягом деякого часу після блоку. Вас випишуть, коли можна спокійно ходити (очікуйте, що будете в центрі 1-2 години). Коли процедура закінчена, ліки, що оніміння можуть змусити ваші ноги відчувати себе тимчасово слабкими. Тому ви повинні обмежити свою активність в день вашої процедури.

Результатів

Селективні нервові кореневі блоки можуть успішно полегшити симптоми, викликані трав'яним диском. Вони також можуть бути використані для затримки або навіть усунення необхідності операції або інших процедур для деяких людей, які мають сильний біль, викликаний трав'яним диском.