Епідуральні ін'єкції

Епідуральні ін'єкції

Опис

Процедура епідуральні ін'єкції складається з ін'єкції, яка доставляє стероїди безпосередньо в епідуральний простір хребта. Він зазвичай використовується для полегшення болю в попереку та / або ногах.

Як це виконується

До епідуральної ін'єкції шкіра оніміла лідокаїном, який схожий на Новокаїн («місцевий» анестетик). Використовуючи флюороскопію низької дози рентген для керівництва, лікар направляє голку в епідуральний простір. Для комфорту пацієнта може бути запропонована опрошування.

Кандидати на цю процедуру

Епідуральні ін'єкції можуть бути використані для людей з симптомами травлення диска, радикуліту, стиснення кореня нерва і запалення в хребті.

Скільки часу це займе

Зазвичай від 20 до 30 хвилин.

Відновлення

Після ін'єкції пацієнт може контролюватися протягом 20-60 хвилин, перш ніж його випишуть, щоб повернутися додому. Пацієнтів зазвичай просять відпочити в день епідуральної стероїдної ін'єкції. Нормальні заходи (ті, які були зроблені за тиждень до епідуральної ін'єкції), як правило, можуть бути відновлені на наступний день.

Результатів

Епідуральні ін'єкції можуть успішно полегшити симптоми, викликані підсівним диском. Вони також можуть бути використані для затримки або навіть усунення необхідності операції або інших процедур для деяких людей, які мають сильний біль, викликаний трав'яним диском.