Дискографія

Дискографія

Опис

Ця процедура дискографії використовується для виявлення, якщо джерело болю з диска або в разі багаторівневих трав'яних, які рівні є джерелом дискомфорту. Дискографія також може бути використана для надання допомоги хірургу в плануванні відповідної операції, як тільки буде прийнято рішення про те, чи може знадобитися хірургічне втручання.

Як це виконується

Малоінвазивна процедура, дискографія проводиться амбулаторно. За допомогою флюороскопічних низьких доз рентгенівського керівництва голка поміщається в диски хребта на рівні інтересу. Для вимірювання тиску дисків використовується манометр. Потім за допомогою контрастного носія форму диска ідентифікують як барвник. Для комфорту пацієнта може бути запропонована опрошування.

Які пацієнти є кандидатами?

Пацієнти, які відчувають постійний біль у хребті (шийка матки, грудна, поперекова) з підозрою на порушення диска, неінвазивні аналізи не змогли надати пояснення або джерело болю, бажана больова кореляція.

Скільки часу займає процедура?

Зазвичай від 20 до 60 хвилин.

Відновлення

Після процедури пацієнту може знадобитися комп'ютерна томографія хребта для подальшої візуалізації дисків. Якщо ускладнень немає, пацієнта виписують через 40-60 хвилин після процедури.

Результатів

Дискографія допомагає точно визначити, які диски болючі. Протягом першого місяця після процедури ваш диск продовжує загоюватися.