Грань блоки

Грань блоки

Опис

Процедура Facet Block (або Медіал Блок гілки) проводиться, щоб визначити, чи є грань суглоба джерелом болю, або як засіб полегшення болю. Грань суглобів розташовується по всій довжині хребта від шиї до нижньої частини спини, де один хребець злегка перекриває інший. Ці суглоби скеровувати рух хребта.

Як це виконується

Після того, як пацієнту буде надано місцевий анестетик, робиться блок грань суглоба, вставляючи голку в область грані суглобів. Лікар спостерігає за флюороскопом низької дози рентгена, коли він або вона вставляє голку, щоб переконатися, що вона йде в правильну область. Як тільки лікар впевнений, що голка знаходиться в правильній зоні, йому або їй введе невелику кількість анестетика і протизапального кортизону. Для комфорту пацієнта може бути запропонована опрошування.

Кандидати на цю процедуру

Якщо у вас є біль у шиї, середині, попереку або ногах, що випливають із запалення, подразнення або артриту грані суглобів, ви можете отримати вигоду від ін'єкції грані.

Скільки часу це займе

Вся процедура зазвичай триває від 20 до 30 хвилин.

Відновлення

Більшість пацієнтів можуть ходити відразу після процедури. Ви будете контролюватися протягом короткого періоду часу, перш ніж ви зможете піти.

Результатів

Якщо грань суглобів є причиною болю, пацієнт буде відчувати полегшення болю. Біль може бути звільнений протягом декількох годин до декількох місяців. Радіочастотне ураження може знадобитися для забезпечення більш тривалого полегшення.