Суперіон Вертіфлекс

Суперіон Вертіфлекс

Іллінойський інститут болю тепер пропонує Vertiflex для пацієнтів зі спинномозковим стенозом

Ми в Іллінойському інституті болю пропонує перевірені методи лікування поперекового стенозу, щоб допомогти нашим пацієнтам повернути своє життя. Наша відданість досконалості відображена в нашому невпинному фокусі на продуктивності на основі даних – і результати революціонують те, як медична спільнота розглядає лікування стенозу попереку, приносячи клінічно доведені, менш інвазивні альтернативи континууму догляду.

Що таке стеноз хребта?

Стеноз хребта є природним дегенеративним станом, коли кістковий канал, зайнятий спинним мозком і нервом, звужується. Спинномозковий канал змінює форму і розмір, коли ми старіємо, і хоча багато людей не помічають наслідків стенозу хребта, інші можуть відчувати випромінювання болю, оніміння або слабкості в ногах, пов'язаних з цими анатомічними змінами. Хоча стеноз хребта є прогресуючою і природною частиною процесу старіння і є найбільш поширеним явищем у людей у віці старше 55 років, Іллінойс pain Institute пропонує перевірені методи лікування, яке виправляє джерело болю.

Що таке Суперіон Vertiflex?

Vertiflex Superion Interspinous Spacer – це система імплантатів хребта, яка зберігає рух в поперековому відділі хребта (попереку) і знімає тиск на нерви, уражені стенозом хребта. Розширюваний імплантат, спеціально розроблений для збереження тканини в спині, вставляється з малоінвазивним підходом і повністю оборотний. Унікальна анатомічна конструкція імплантату дозволяє оптимально поміститися в індивідуальній анатомії пацієнта, дозволяючи пацієнтам підтримувати рух, а також досягаючи полегшення.

Хто є кандидатом у Vertiflex?

Vertiflex є безпечним і ефективним варіантом для пацієнтів, чиї симптоми стенозу хребта збереглися після більш консервативних методів лікування. Як і всі малоінвазивні процедури, пацієнти повинні бути очищені від додаткових ускладнень, які б гарантували відкриту операцію. Серед пацієнтів, які брали участь у клінічному випробуванні для Vertiflex, 90 відсотків висловили загальне задоволення своїм імплантатом Superion через 60 місяців після процедури.

Дізнайтеся більше про Vertiflex на IPI

Для отримання додаткової інформації про Vertiflex для стенозу хребта або подивитися, якщо ви є кандидатом, будь ласка, зв'яжіться з нашими співробітниками на 1-800-340-PAIN.