Ельмхерст (Еяв)

Іллінойс больовий інститут
1200 S Йорк вул., (у 200 з
а все)
Ельмхерст Іллінойс 6
0126

Тел: (847) 289-8822
Факс: (630) 250-493

3Наш Ельмхерст центр спеціалізується на точній діагностиці та лікуванні хронічних больові станів, включаючи складний регіональний больовий синдром, остеоартрит, ревматоїдний артрит, спондазилоз шийки матки, захворювання поперекового дегенеративного диска та багато іншого. Ми прагнемо знайти і виправити першопричину вашого болю, що дозволяє вам отримати найвищий рівень функції можливо.

Біль часто недоїдають. В даний час він вражає більше американців, ніж хвороби серця, діабет, і рак все разом узятих. За даними Американської академії медицини болю, 100 мільйонів американців страждають від якогось типу хронічного болю. Кожен пацієнт в Іллінойському інституті болю оцінюється одним з наших лікарів, навчених колегами по управлінню болем, які мають найнижчий рівень хірургічного направлення в цій області. Всі провайдери задихнулися напруженими вимогами до освіти для управління болем, як це було доручене Медичною радою штату Іллінойс.

Наші співробітники Elmhurst, Illinois Pain Institute також пройшли спеціальну підготовку в області управління болем. Якщо вам потрібна допомога з діагностикою та лікуванням вашої хронічної проблеми болю, зателефонуйте нам сьогодні. Ми присвячені зменшенню вашої залежності від знеболюючих ліків і отримання вас назад рухатися знову без будь-яких залежностей. Зателефонуйте нашим доброзичливим співробітникам, щоб створити зустріч сьогодні і подивитися, чому ми різні, ніж інші!