НАГОРОДИ ТА ВІДМІНИ БІЛЬНОГО ІНСТИТУТУ

ЗАПИТАТИ НА ПРИЗНАЧЕННЯ В ОДНОМУ З НАШИХ 7 ЗРУЧНИХ МІСЦЬ

Усі 7 місць у округах Лейк, Макгенрі, Кейн і Дюпаж відкриті та відвідують пацієнтів.
Доступно для консультацій з питань телемедицини за допомогою телефонного дзвінка або аудіовізуальних засобів для нових та існуючих пацієнтів
Дотримуючись усіх інструкцій з безпеки CDC.
Зручні клінічні процедури – безпечно!
11

НАГОРОДИ ТОП-ЛІКАРІВ

25+

ДОСТУПНІ ВАРІАНТИ ЛІКУВАННЯ

7

ЧИКАГО МЕТРО РОЗТАШУВАННЯ

30+

ПРИЙНЯТІ СТРАХОВІ ПЛАНИ

Відновлення якості життя до найвищого ступеня

Точна діагностика з індивідуальним лікуванням

Замість того, щоб просто лікувати симптоми, ми прагнемо виявити та усунути основну причину болю. Цей підхід відновив найвищий рівень функціонування та якості життя багатьох наших пацієнтів.

Ми розробляємо індивідуальні плани лікування для кожного з наших пацієнтів, гарантуючи, що вони добре інформовані та беруть участь у прийнятті рішень щодо їх догляду.

В Інституті болю в Іллінойсі до кожного пацієнта ставляться з максимальною гідністю і повагою, оскільки ми працюємо над тим, щоб позбавити їх від страждань і відновити здатність насолоджуватися життям у повній мірі.

Read Full

Переможене лікування болю

Інститут болю в Іллінойсі (IPI) пишається тим, що є провідним постачальником лікування болю в районі Чикаго. Больові клініки та лікарі IPI отримали широке визнання та стали лауреатами кількох престижних нагород за видатні знання в галузі лікування болю.

Одинадцять разів лауреат премії «Доктор болю» Касл Коннолі

Провідна та найтриваліша практика лікування болю на кількох сайтах у Чикаго

Оцінений серед 70 найкращих лікарів з лікування болю в країні за версією Becker's ASC Review

Read Full

Зручно розташований по всьому району Чикаго

На відміну від інших больових центрів, які мають лише одне чи два місця, Інститут болю в Іллінойсі встановлює стандарт із загальною кількістю 8 фізичних місць по всій штаті та скупченими у великих мегаполісах.

Це не тільки полегшує доступ до наших центрів, але й дозволяє нашим пацієнтам обмежувати відстань у шляху від місця проживання. Крім того, у кожній нашій клініці працюють найкращі лікарі, які можуть допомогти всім типам болю в тілі за допомогою нашого точного діагнозу та стратегічного медичного застосування.

Read Full

Лікування

Управління болем

Дізнайтеся більше про наших найкращих спеціалістів з лікування та лікування болю.

learn more

Лікування травм

Огляд компенсації працівника та наших процедур травмування.

learn more

Прочитайте, що сказали наші пацієнти

Ми подбаємо про ваше здоров’я

Зустріньте нашу команду нагороджених лікарів, готових допомогти вам сьогодні

В Інституті болю в Іллінойсі наші лікарі покращують життя
завдяки точній діагностиці, лікуванню та співчутливому догляду.

Провідне лікування болю в Чикаго

Наші лікарі з питань болю мають високу кваліфікацію у застосуванні різноманітних ефективних варіантів лікування для усунення різних болючих станів. Наші засоби лікування болю включають як найсучасніші, так і більш традиційні варіанти. Нижче наведено невелику вибірку процедур, які ми пропонуємо, та симптоми та умови, якими вони допомагають керувати.
  • Ін’єкції, схвалені FDA, можуть бути корисними для боротьби з хворобливими наслідками мігрені, м’язових болів, болів у шиї та болях у спині, забезпечуючи тимчасове розслаблення скелетних м’язів.
  • Епідуральні ін’єкції, як правило, застосовуються для полегшення болю в попереку та / або болю в ногах, що виникає внаслідок грижі диска, ішіасу, здавлення нервового корінця та запалення хребта.
  • Стимуляція спинного мозку передбачає імплантацію пристрою, що працює від акумулятора, який посилає електричні сигнали в спинний мозок, які, в свою чергу, перехоплюють больові сигнали в мозок. Ця процедура застосовується для лікування людей, які страждають від невропатичного болю, який може викликати відчуття печіння, колючого або поколювання.

Learn More About Illinois Pain Institute

Watch the video to learn why our award-winning Chicago clinics are leading the way in superior diagnosis and treatment of pain!

Симптоми, які ми лікуємо

Команда з лікування болю в Інституті болю в Іллінойсі добре обладнана для лікування широкого спектру больових симптомів. Якщо ви страждаєте від цих станів, дозвольте нам допомогти вам відновити своє життя, мінімізуючи потенційно виснажливі болі.

 

Інститут болю в Іллінойсі пропонує приблизно двадцять різних варіантів лікування, з кінцевою метою максимізації знеболення та мінімізації фармацевтичного втручання. Наші больові лікарі ретельно оцінять першопричину болю та симптомів людини, перш ніж проконсультуватися з цією людиною щодо найбільш підходящого способу дій.

 

Запитуйте зустріч в одній з наших восьми зручно розташованих клінік в Чикаго, штат Іллінойс. 

Попросіть призначення в одному з наших 7 зручних місць!