Баррінгтон Біль & Хребет Інститут

600 Hart Rd, Люкс 300
Баррінгтон, IL 60010

Тел: (847) 810-2000
Факс: (847) 842-3708

На цьому місці Баррінгтона, Інститут болю і хребта Баррінгтона є нашим власним амбулаторним хірургічним центром, ми лікуємо стійкі больові стани, які можуть вплинути на загальну якість життя людини. Наша команда включає сертифікованих на борту анестезіологів з підвидами в медицині болю. Наші співробітники служби підтримки також присвячені тому, щоб принести вам найновіші та найбільш інноваційні методи лікування знеболення. Як найбільша організація з управління болем у місті, ми використовуємо мультидисциплінарний підхід до лікування хронічного болю.

Кожен пацієнт у нашій практиці вперше отримує оцінку та оцінку. Після того, як ми діагностувати основну причину вашого болю, ми працюємо з вами, щоб розробити комплексний план лікування, який реалізується з вашим введенням і міркуваннями. Ваш лікуючий лікар буде використовувати кращі технології та методи лікування, щоб полегшити ваш біль і поліпшити вашу рухливість. Крім того, ми заохочуємо фізичну терапію і фізичні вправи, щоб ви могли відновити повний спектр руху до хребта і кінцівок.

Сайт Інституту болю в Іллінойсі в Баррінгтоні лікує цілий ряд медичних станів, травм і захворювань, які можуть призвести до хронічного болю. Прикладами цих розладів є дегенеративний сколіоз, стеноз хребта, синдром грані суглобів та остеоартрит. Ми використовуємо ін'єкції та інші малоінвазивні процедури, щоб частково знищити роздратовані або уражені нерви, які викликають ваш хронічний стан болю.

Знеболюючі препарати є невеликою частиною нашого плану лікування для вас. Наша мета полягає в тому, щоб зменшити вашу залежність від ліків, лікуючи причину вашого болю, а не симптоми. Коли ви приїдете в клініку Баррінгтон, наші співробітники оцінять ваш стан і працюватимуть разом з Вами і вашою сім'єю, щоб ви отримали найвищий функціональний статус. Ми закликаємо Вас зателефонувати і зайти на прийом вже сьогодні!